Účetnictví IT Finance Audit Advokátní kancelář Ostatní

1. 9. 2023

Vážení klienti, 

Dnes máme tu čest vám představit jednu letní žhavou novinku – naše nové webové stránky. Komunikace s vámi, našimi klienty, je pro nás klíčová. Stránky www.mxb.cz se nyní pyšní lepším, promyšleným a strukturovaným obsahem, který vám rychle a snadno zprostředkuje informace potřebné pro rozvoj vašeho podnikání. Těšíme se, že vás zaujme moderní a uživatelsky příjemný design a také komplexnost služeb poradenské skupiny MxB.

Možná vás napadne, zda se vyplatí v dnešní době sociálních sítí investovat do úprav webové prezentace? Překvapivě ano, zejména pokud vaši zákazníci hledají na internetu detailní popis vašich služeb. Dobrá a provázaná online komunikace má stále rostoucí a významnější informační hodnotu. 

Na našem webu najdete články, tipy a trendy, které vám pomohou lépe porozumět aktuálním trendům v poradenství, například digitalizaci účetnictví a dalších oborů. Jsme přesvědčeni, že nám společně pomohou dosáhnout dalších úspěchů ve vašem podnikání.

Poradenská skupina MxB vnímá digitalizaci, automatizaci a integraci jako významné investice do rozvoje společnosti a novým webem chceme jít příkladem, jak lze prezentovat široké portfolio inovativních služeb překvapivě jasně, srozumitelně a pohodlně.

Digitalizaci společně vnímáme jako jeden z pilířů moderního podnikání. I my se neustále snažíme zlepšovat naše služby tak, aby byly co nejefektivnější a přinášely vám maximální výsledky. Jsme připraveni vám dál poskytnout špičkové konzultační služby a individuální podporu při implementaci strategií. Váš úspěch považujeme i za náš úspěch.

Prozkoumejte naše stránky www.mxb.cz a dejte nám vědět, jak se vám líbí.

Těšíme se na další spolupráci, s přátelským pozdravem,

Michal Babák, MBA

Michal Babák, MBA

jednatel

Praha
Účetnictví
IT
Finance
Audit

Chcete se s námi potkat?

Pokud se s námi chcete setkat osobně, vyplňte prosím následující formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

*
*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zpravodaj

Buďte první, kdo bude vědět o všech našich novinkách.