Transparentní účetnictví bez obav

Profesionální zpracování účetnictví zlepšuje plánování a řízení financí. Poskytujeme manažerům jasný obraz o výdajích, příjmech a zisku, což jim umožňuje rychle reagovat na aktuální situaci a plánovat budoucnost.

 

Využíváme své letité know-how v oblasti vedení účetnictví, regulace a daní. Naši poradci zajistí včasné a přesné finanční výkazy. Posilujeme vaši konkurenceschopnost a společně šetříme vaše zdroje, takže vy můžete řešit nabídku poskytovaných služeb, vývoj produktů, marketing či prodej.

 

Agendu zpracováváme v softwaru POHODA, HELIOS, ABRA, Money S3 a Premier. Překvapivě rychle se adaptujeme i na jiné účetní systémy. Svěřte nám své účetnictví a buďte v klidu.

 

Vedení účetnictví Brno

Setkat se s námi můžete v naší kanceláři v Brně. Pomůžeme vám se zpracováním daňových přiznání, přípravou roční závěrky i dalšími administrativními úkony. Naši účetní kancelář najdete na adrese Bohunická 133/50, 619 00 Brno.

 

Vedení účetnictví Praha

Klienti hledající účetní služby v Praze můžou navštívit naši kancelář na Rohanském nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8 Karlín.

Potřebujete individuální řešení?

Nabízíme překvapivě rychlé a efektivní kroky.

Individuálně sestavíme a naceníme plán tak, aby zcela vyhovoval vašim potřebám.

nebo volejte

+420 777 737 947

  • Externí účetní
  • Mzdové účetnictví
  • Mzdová účetní
  • Účetnictví Slovensko
  • Účetní služby Brno, Praha a Blansko
  • Mzdová agenda

Zpravodaj

Buďte první, kdo bude vědět o všech našich novinkách.