O poradenské skupině MxB

Naše týmy tvoří zkušení a kvalifikovaní odborníci, kteří vám poskytnou nejlepší řešení pro vaše podnikání. S růstem společnosti jsme rozšiřovali také nabídku služeb. Poradenská skupina MxB se věnuje profesionálnímu vedení účetnictví, mezd a daní našich klientů. Společně poskytujeme odborné služby auditorské, advokátní, IT a finanční. Značka MxB vznikla v roce 1994, kdy zakladatel Michal Babák začal poskytovat účetní služby.

Jsme hrdí na to, že jsme od založení obchodní společnosti MxB v roce 2007 pomohli více než tisíci českým firmám. S řadou z nich spolupracujeme dlouhodobě. Poradci MxB kladou důraz na přátelskou komunikaci, překvapivě vysokou kvalitu služeb a individuální péči o klienty, kteří se pak mohou více věnovat budování svého podnikání.

 

„Je skvělé, že můžeme být součástí vašeho podnikání a společně tvořit udržitelný a prosperující byznys. Náš cíl je pomoci vám dosáhnout maximálního podnikatelského úspěchu.“

Michal Babák, MBA

zakladatel MxB

MxB účto se specializuje na poskytování komplexních účetních služeb, které vám umožní vyhnout se těmto časově náročným povinnostem. Společně s našimi zkušenými experty na účetnictví budou vaše účetní záležitosti zpracovány řádně, v souladu s platnými předpisy a specifickými potřebami vaší organizace. Se svou téměř 30letou historií na trhu, je MxB účto členem Komory daňových poradců, Komory certifikovaných účetních, členem Hospodářské komory a jiných oborových organizací.

více informací

Správné finanční řízení zajišťuje stabilitu, transparentnost a dlouhodobou udržitelnost podnikání. Pomáháme vám správně alokovat zdroje, optimalizovat výdaje, sledovat výkonnost a společně plánovat budoucí investice. Experti v MxB finance vám poskytnou své odborné znalosti a strategie, abyste měli vaše finance pod kontrolou a dosahovali dlouhodobého úspěchu vaší organizace. Taková práce nám dává smysl.

více informací

Naše společnost MxB IT poskytuje špičkový servis, který organizacím pomáhá využít potenciál moderních technologií. Společně s naším týmem IT odborníků vaši IT infrastrukturu správně nastavíme, zabezpečíme a optimalizujeme pro vaše potřeby. Kontaktujte nás a zjistěte, jak naše chytré IT služby zajistí vaší organizaci konkurenceschopnost a úspěch v dnešní digitální době. Je to překvapivě snadné.

více informací

Audity a certifikace poskytují organizaci důvěryhodnost, transparentnost a zlepšení výkonnosti. Námi zmapované a dokumentované procesy pak usnadňují školení nových zaměstnanců, odstraňují chyby a přispívají k dosažení nejvyšší úrovně efektivity a kvality vašeho podnikání. S citem pro detail usilujeme o to, aby vaše organizace dosáhla překvapivě vysokého potenciálu. Společný úspěch nás baví.

více informací

Kvalitní právní podpora minimalizuje rizika a chrání vaši organizaci před nežádoucími spory a právními problémy. Naše MxB advokátní kancelář disponuje zkušenými advokáty, kteří se nemohou dočkat, až budou moci zapojit své dovednosti a přinést vám skvělé výsledky. Společně vyřešíme vaše právní záležitosti a zabezpečíme, aby vaše organizace měla silný právní základ pro dosažení dlouhodobého úspěchu.

více informací

Potřebujete individuální řešení?

Nabízíme překvapivě rychlé a efektivní kroky.

Individuálně sestavíme a naceníme plán tak, aby zcela vyhovoval vašim potřebám.

nebo volejte

+420 777 737 947

Zpravodaj

Buďte první, kdo bude vědět o všech našich novinkách.