IT

1. 7. 2023

Ve světě denně vzniká několik nových aplikací, které pomáhají firmám spravovat a automatizovat obchodní procesy. Podobně často jsou vylepšovány známé, zavedené programy a systémy. MxB IT vám nabízí srozumitelné seznámení s těmito novinkami a nalezne pro vás vhodná řešení.
Wflow je cloudová služba, která organizacím správu a automatizaci obchodních procesů umožňuje. U Wflow se nám líbí zejména integrace s nástrojem Rossum, který využívá umělou inteligenci a strojové učení k získání dat z nestrukturovaných dokumentů, jako jsou faktury, účtenky a smlouvy. Ty jsou pak automaticky zpracovány a převedeny na uspořádaná data a lze je snadno importovat do jiných systémů, jako je například námi používaný ERP systém POHODA.

Další výhody tohot řešení jsou: 

  • eliminace ručního zadávání faktur a dalších dokumentů, což ušetří čas a sníží riziko chyb, 
  • součástí služby Wflow jsou tzv. schvalovací cesty, které umožňují organizacím řídit a monitorovat schvalovací procesy ve firmě.


Tato funkce si zaslouží podrobnější vysvětlení. Schvalovací cesty vám umožní nastavit hierarchii schvalování, která určuje, kdo a kdy má schvalovat určitou akci nebo dokument. Například může být nastavena schvalovací cesta tak, aby faktury musely být nejprve schváleny obchodním oddělením, poté oddělením financí, a nakonec ředitelem společnosti.

Wflow dále nabízí definování podmínek pro schvalování, jako jsou limity výše faktur, úrovně oprávnění a podobně. Uživatelé mohou sledovat stav schvalovacích procesů a získat přehled o tom, které dokumenty jsou již schváleny a které čekají na schválení.

Doporučujeme vám Wflow s nástrojem Rossum jako otestovaný a bezpečný nástroj pro řízení a automatizaci obchodních procesů, který umožní vaší organizaci rychleji a efektivněji dosahovat lepších výsledků.

Příště se podíváme, jak vám technologie cloud uložiště můžou usnadnit práci s vaší účetní.

Ing. Matěj Hlaváček

Ing. Matěj Hlaváček

ředitel informačních technologií

Praha
Brno
Blansko
Účetnictví
IT
Finance
Audit
Advokátní kancelář

Chcete se s námi potkat?

Pokud se s námi chcete setkat osobně, vyplňte prosím následující formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

*
*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zpravodaj

Buďte první, kdo bude vědět o všech našich novinkách.