Dokážeme předcházet krizi, než vás skutečně ohrozí

Nikdo nechce vidět jméno své firmy v registru nespolehlivých plátců. Poradenská skupina MxB vám pomůže řešit nepříjemná rizika a těžké firemní krize. Identifikujeme příčiny situací, vyhodnocujeme důsledky, a hlavně navrhujeme rychlá a překvapivě účinná opatření. V případě daňových problémů je důležitá rychlá komunikace, abychom mohli krizovou situaci společně zvládnout a minimalizovat její negativní dopady.

Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti doměření daně, daňových kontrol, kontroly DPH od finančního úřadu, řešení insolvence a oddlužení, trestního oznámení od finančního úřadu či hrozby ukončení podnikání. S námi se nejen vyvarujete problémům s daněmi, ale také předejdete podobným krizovým situacím v budoucnu. Připravíme pro vás optimalizované zpracování daní a individuální poradenství, ať jste vždy proaktivně o krok před potenciálními problémy.

Ať už čelíte jakémukoli trestně právnímu problému, můžete se na nás spolehnout. MxB advokátní kancelář se nebojí stát za svými klienty v jejich nejtěžších chvílích. Naše právní praxe nám dává mandát a schopnosti postavit se za vás v případech, které se týkají orgánů činných v trestním řízení. Jsme dostatečně sebevědomí, díky úspěšnému zastupování klientů u soudu a hájení jejich práv a zájmů v náročných právních sporech.

Nechte vaše daňové problémy i krizové situace na našich expertech. Jsme tady pro vás a máme řešení na každou situaci. Vaše pohoda a úspěch jsou naší nejvyšší prioritou.

 

Potřebujete individuální řešení?

Nabízíme překvapivě rychlé a efektivní kroky.

Individuálně sestavíme a naceníme plán tak, aby zcela vyhovoval vašim potřebám.

nebo volejte

+420 777 737 947

  • Daňové přiznání
  • Daň z příjmu
  • Paušální daň
  • Daňový poradce
  • Dodatečné daňové přiznání
  • Moje daně
  • Daňový portál

Zpravodaj

Buďte první, kdo bude vědět o všech našich novinkách.