Vedení účetnictví

Starosti nechte nám

Zajišťujeme komplexní vedení účetní agendy a zastupování společnosti před úřady. Od převzetí prvotních účetních dokladů, až po zpracování výstupních informací, jako jsou účetní výkazy, účetní závěrky apod. Součástí balíčku je zpracování přiznání k daním a základní daňové poradenství.
Vedení účetnictví poskytujeme jak velkým nadnárodním společnostem, tak středně velkým či menším firmám, které mohou samy jen obtížně zvládnout sledovat všechny změny, kterými účetní a daňové předpisy procházejí.
Každému klientovi navrhujeme účetní systém tak, aby byl co nejvíce přizpůsoben jeho individuálním potřebám a preferencím.

Týká se to nejen nastavení členění účetních dokladů, ale také formy účetních výstupů, automatizaci procesů nebo způsobu komunikace s našimi poradci.
Snažíme se, aby naše spolupráce byla integrální součástí vašeho podnikání a námi dodávané účetní informace byly co možná nejlépe využitelné pro vaše rozhodování a řízení vaší firmy.

Účetnictví zpracováváme již v dnes nejrozšířenějším softwaru POHODA od společnosti Stormware. Ten se dle našich zkušeností dokáže přizpůsobit jakékoliv fyzické či právnické osobě.

KONTAKTUJTE NÁS