Naše služby

Pomůžeme Vám s vedením firmy

Našim klientům nabízíme širokou škálu služeb, které jsou plně přizpůsobitelné kterékoliv společnosti. Ať už máte velkou či malou firmu, můžete počítat s individuálním přístupem.

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Zajistíme kompletní vedení účetní agendy, od převzetí prvotních dokladů až po zpracování výkazů, účetní závěrky, apod. Navrhneme systém podle individuálních potřeb Vaší společnosti.

DANĚ A DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Jsme evidováni Komorou daňových poradců jako právnická osoba. Zabýváme se všemi druhy daňového poradenství.

MZDOVÁ AGENDA

Naši mzdoví specialisté mají zkušenosti s vedením mzdové agendy malých, středních i velkých firem a společností. Samozřejmostí je diskrétní a svědomitý přístup. 

DAŇOVÁ OPTIMALIZACE

Zdá se Vám, že platíte na daních moc? Orientujeme se v problematice snížení daňové zátěže a poskytujeme kompletní poradenství pro mezinárodní daňové plánovaní.

EKONOMICKÉ PORADENSTVÍ

Do finančních i organizačních potíží se může dostat každý podnikatel nebo firma. Nabízíme krizový management, který rychle vyřeší vaši problémovou situaci.

REGISTRACE NOVÉ SPOLEČNOSTI

Chcete zahájit podnikání a nevíte si rady jak na legislativní stránku věci? Nabízíme výpomoc s registrací nové firmy nebo přechodem z OSVČ na společnost s ručením omezeným.

E-COMMERCE A AMAZON

Máte internetový obchod, nebo jej zakládáte? Chcete rozšířit působnost do zahraničí? Poskytneme kompletní účetní a daňové poradenství ve vztahu k e-commerce včetně přidružených služeb.

ZPRACOVÁNÍ INTRASTATU

Nakupujete či vyvážíte do států v rámci Evropské unie? Máte povinnost přihlásit se k interstatu, nebo si nejste jisti? Nevíte si rady s vyplňováním formulářů? Obraťte se na nás.

Fungujeme i na Slovensku

ZJISTĚTE VÍCE
KONTAKTUJTE NÁS
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.